Bezpłatne szkolenie dla kadry gimnazjów

Doświadczeni doradcy zawodowi i trenerzy wprowadzą uczestników w podstawy teoretyczne doradztwa edukacyjno-zawodowego oraz przedstawią krajowe i unijne meandry prawne poruszanych zagadnień. Dzięki pracy warsztatowej uczestnicy dowiedzą się również, jak skutecznie i efektywnie pomóc uczniom gimnazjom w planowaniu kariery.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych dyrektorów i nauczycieli szkół gimnazjalnych. Szkolenia odbędą się w kilkunastu miastach województwa wielkopolskiego. Pierwsze dwudniowe szkolenie rusza już 27 kwietnia w Czarnkowie i Kaliszu, na kolejne zapraszamy do Koła, Gniezna i Poznania. W sumie nasi szkoleniowcy w przeciągu 1,5 miesiąca odwiedzą 22 miasta. Wszelkie informacje o szkoleniach oraz ich harmonogram wraz z terminem i miejscem spotkań można znaleźć na stronie głównej projektu.

Szkolenia przedstawicieli gimnazjów realizowane są w ramach projektu systemowego „Edukacja dla pracy etap 2″.

Ryszard Necel

kwiecień 2015 r.