doradztwo zawodowe

postaw na przysz艂o艣膰

Bezp艂atne szkolenie z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego

Dyrektorze, wychowawco, nauczycielu, pedagogu oraz szkolny doradco zawodowy! 馃摚

Je偶eli pracujesz w szkole podstawowej (r贸wnie偶 klasy 1-3), liceum og贸lnokszta艂c膮cym, technikum b膮d藕 bran偶owej szkole I stopnia w wojew贸dztwie mazowieckim – zg艂o艣 si臋 na BEZP艁ATNE 20 godzinne szkolenie z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego!

Celem szkolenia jest przygotowanie kadry pedagogicznej szko艂y do realizacji zada艅 z doradztwa edukacyjno-zawodowego zgodnie ze standardem ORE. Ka偶dy uczestnik szkolenia otrzyma dost臋p do najnowszych narz臋dzi, scenariuszy zaj臋膰 i lekcji wraz z certyfikatem potwierdzaj膮cym kompetencje w tym zakresie. Szkolenia prowadzi grupa profesjonalnych trener贸w z ca艂ego kraju, pasjonat贸w doradztwa zawodowego oraz ekspert贸w metod edukacyjnych i rynku pracy, kt贸ra opracowa艂a specjaln膮 aktualizacj臋 programu ORE wraz z materia艂ami dodatkowymi i praktycznymi bonusami dla uczestnik贸w.

Korzy艣ci:

• certyfikat uko艅czenia szkolenia potwierdzaj膮cy kompetencje w zakresie realizacji zada艅 doradztwa edukacyjno-zawodowego w szkole zgodnie ze standardem ORE w procesie awansu zawodowego,
  • udzia艂 w unikatowym przedsi臋wzi臋ciu budowania ponadregionalnej sieci doradc贸w zawodowych b臋d膮cej okazj膮 wymiany do艣wiadcze艅 i nauki nowych rozwi膮za艅 tak偶e po zako艅czeniu szkolenia,
  • dla uczestnik贸w szkole艅 zaproponujemy bezp艂atny dost臋p do cyklicznych szkole艅 zdalnych i webinari贸w,
  • certyfikaty z udzia艂u w kolejnych szkoleniach zdalnych dotycz膮cych procesu doradczego, metod, realizacji doradztwa na lekcjach przedmiotowych, takich jak matematyka, j. polski, j. angielski, geografia, etc. kluczowe dla awansu zawodowego oraz pe艂nieniu dodatkowych funkcji w szkole

Ponadto:

• dost臋p do najnowszych narz臋dzi metod pracy,
  • pendrive dla uczestnik贸w szkole艅 ze scenariuszami, kwestionariuszami oraz gr膮 multimedialn膮,
  • bezp艂atny dost臋p do 12 e-kwestionariuszy na stronie internetowej po zalogowaniu,
  • baza wiedzy i metod tworzona przez uczestnik贸w oraz trener贸w po zalogowaniu.

Ka偶dy Uczestnik otrzyma: bezp艂atny nocleg, wy偶ywienie, atrakcje hotelowe, nowoczesne materia艂y szkoleniowe oraz mo偶liwo艣膰 indywidualnego doradztwa, rozm贸w z ekspertami krajowymi w ww. dziedzinie.

e-mail: kontakt@kompetencjedladoradcow.pl

Projekt: 鈥濻zkolenia z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego 鈥 makroregion nr II (warmi艅sko-mazurskie, mazowieckie, 艂贸dzkie, podlaskie)鈥 wsp贸艂finansowany jest ze 艣rodk贸w Unii Europejskiej ze 艣rodk贸w Europejskiego Funduszu Spo艂ecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozw贸j 2014-2020.