Cykl spotkań prowadzonych w ramach sieci współpracy i samokształcenia szkolnych doradców zawodowych

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Płocku w odpowiedzi na potrzeby zgłaszane przez szkolnych doradców zawodowych i pracowników, którym powierzono w szkole do realizacji zadania z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego, zaprasza szkolnych doradców zawodowych lub osoby wytypowane przez dyrektora szkoły do organizacji wewnątrzszkolnego systemu doradztwa zawodowego na cykl spotkań prowadzonych w ramach sieci współpracy i samokształcenia szkolnych doradców zawodowych.

Głównymi celami pracy sieci będą:

– integracja środowiska specjalistów wokół tematyki organizowania szkolnego systemu doradztwa edukacyjno-zawodowego,

– diagnozowanie potrzeb szkolnych i tworzenie adekwatnych projektów oddziaływań edukacyjno-zawodoznawczych,

– popularyzowanie nowoczesnych narzędzi pracy doradczej/wzbogacanie warsztatu pracy doradców zawodowych.

Zajęcia odbędą się w siedzibie MSCDN Wydział w Płocku przy ul. Gałczyńskiego 26.

Osoby zainteresowane udziałem w pracach ww. sieci prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na adres: hanna.drzewiecka@mscdn.edu.pl do dnia 1 lutego 2017 r. Koordynatorem pracy sieci będzie p. Hanna Drzewiecka-Krawczyk, nauczyciel – konsultant w zakresie psychologiczno – pedagogicznej pomocy szkole.