Dobrostan psychiczny doradcy zawodowego ̶ rekrutacja na bezpłatne webinarium Wydziału Doradztwa Zawodowego

Wydział Doradztwa Zawodowego ogłasza rekrutację na bezpłatne webinarium on-line Dobrostan psychiczny doradcy zawodowego, które odbędzie się  5 lutego 2024 roku.

Webinarium przeznaczone jest dla doradców zawodowych zatrudnionych w publicznych szkołach i placówkach oświatowych, pracowników publicznych placówek doskonalenia nauczycieli, pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych oraz pracowników publicznych bibliotek pedagogicznych.

Celem wydarzenia jest:

1. Rozwijanie kompetencji budowania poczucia dobrostanu oraz oszczędzania swoich zasobów.
  2. Zapoznanie z teorią self-regulation.

Przewidziane są dwa 90-minutowe bloki tematyczne:

I blok

• „Samo dobro” ̶ o dobrostanie psychicznym słów kilka.
  • Samoregulacja jako rozwój samoświadomości.

II blok tematyczny – część warsztatowa

• Dobrostan psychiczny doradcy zawodowego w ujęciu praktycznym.

Szczegółowe informacje, program webinarium, zasady rekrutacji oraz zapisy pod adresem

Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy do udziału!