“Edukator Zawodowy” w nowej odsłonie

Miło nam poinformować, że wortal internetowy „Edukator Zawodowy” (http://www.edukator.koweziu.edu.pl) ma nową szatę graficzną.

Zmieniliśmy wygląd wortalu, ponieważ chcemy iść z duchem czasu. Zależy nam, by strona przyciągała wzrok i uwagę. Postawiliśmy na kolor i obraz.

Po wejściu na stronę główną widzimy „kafelki”. Każdy z nich to najnowszy artykuł z danego działu. Obecnie jest ich 5: KSZTAŁCENIE ZAWODOWE, E-LEARNING, SZKOŁY – PRACODAWCY, RECENZJE I PORADNICTWO ZAWODOWE. Do poszczególnych działów przypisaliśmy inny kolor, by wyróżniał się na stronie głównej i kojarzył z daną tematyką. Ten sam kolor ma tytuł materiału ukazujący się po kliknięciu na „kafelek”. Do działu można również wejść z belki menu na górze strony.

Nowa strona „Edukatora Zawodowego” jest bardziej intuicyjna, przejrzysta, prostsza i przyjaźniejsza w obsłudze. Wszystko po to, aby Czytelnik z łatwością odnalazł zagadnienia, które go interesują.

Pomyśleliśmy także o użytkownikach urządzeń mobilnych – nasza witryna automatycznie dostosowuje się do rozdzielczości smartfonów i tabletów.

Jesteśmy również na portalach społecznościowych takich jak Facebook, Twitter, Google+ i kanale YouTube.

Mamy nadzieję, że wortal po liftingu spodoba się Państwu i będziecie często zaglądać na stronę „EZ”, do czego serdecznie zapraszamy. Zachęcamy także wszystkich chętnych do jego współtworzenia – dzielenia się swoimi przemyśleniami i uwagami dotyczącymi kształcenia zawodowego, poradnictwa czy stosowania w szkole nowych technologii.Możecie np. przeprowadzić wywiad z nauczycielem, dla którego jego praca to pasja, opisać doświadczenia szkoły we współpracy z pracodawcami czy podzielić się wrażeniami z lektury w formie recenzji. Jesteśmy otwarci na nowych autorów 🙂

Redakcja „Edukatora Zawodowego”