Konferencja “Zmiany w kształceniu zawodowym i doradztwie edukacyjno-zawodowym”

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konferencjach „Zmiany w kształceniu zawodowym i doradztwie edukacyjno-zawodowym”, które odbędą się 20 i 22 czerwca 2017 r. w Warszawie.

Do najważniejszych tematów poruszanych podczas konferencji, będą należeć zmiany w systemie edukacji, a w szczególności zmiany w kształceniu zawodowym i doradztwie edukacyjno-zawodowym. Podczas konferencji zostaną zaprezentowane programy realizacji doradztwa edukacyjno-zawodowego w VII klasie szkoły podstawowej oraz w branżowej szkole I stopnia. Przedstawione zostaną także zasoby metodyczno-dydaktyczne Ośrodka Rozwoju Edukacji w zakresie doradztwa edukacyjno-zawodowego.

W pierwszej kolejności przyjmowane będą zgłoszenia osób realizujących doradztwo zawodowe w klasie VII szkoły podstawowej, w branżowej szkole I stopnia. W miarę wolnych miejsc przyjmowane będą zgłoszenia z innych placówek i szkół. Rejestracja na konferencję za pomocą formularza elektronicznego.