Konkurs „Szkoła dla pracodawców – pracodawcy dla szkoły” – edycja IV

Serdecznie zapraszamy szkoły zawodowe dla młodzieży kształcące w zawodach do udziału w czwartej edycji  konkursu „Szkoła dla pracodawców – pracodawcy dla szkoły”, którego dwie pierwsze edycje były przeprowadzone pod nazwą „Szkoła dla rynku pracy”.

Adresaci konkursu:
Do udziału zachęcamy wszystkie szkoły publiczne i niepubliczne o uprawnieniach szkół publicznych dla młodzieży prowadzące kształcenie zawodowe.

Cel konkursu:
Chcemy wyłonić oraz promować szkoły i pracodawców osiągających wysoką jakość i efektywność współpracy w kształceniu zawodowym.

Czas trwania konkursu: październik 2015 – czerwiec 2016

Aby wziąć w nim udział szkoła powinna przesłać formularz zgłoszenia do 31 grudnia 2015 r.Szkoła może przesłać więcej niż jeden formularz pod warunkiem, że w każdym formularzu jest przedstawiony inny obszar zawodowy.

Szczegóły konkursu „Szkoła dla pracodawców – pracodawcy dla szkoły” znajdują się w Regulaminie.

Osoba do kontaktu:
Andrzej Brzozowski