Konkurs: „Szkoła zawodowa – mój wybór”

Wielkopolski Kurator Oświaty zaprasza do udziału w konkursie „Szkoła zawodowa – mój wybór”, organizowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Opowiedz w ciekawy sposób – za pomocą słowa pisanego, filmu lub pracy plastycznej – dlaczego chcesz wybrać lub już wybrałeś kształcenie w szkole zawodowej. Udowodnij innym, że nauka zawodu ma sens! Prace konkursowe są przyjmowane do 31 marca br.

Zadaniem uczestników konkursu będzie wykazanie się umiejętnościami, kreatywnością i takim sposobem prezentacji tematu, który zachęci innych młodych ludzi do świadomego planowania własnej ścieżki edukacyjnej i kariery ozawodowej. Więcej informacji o konkursie i formularze zgłoszeniowe można znaleźć na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Poznaniu.

Ryszard Necel