Targi Edukacji, Pracy i Przedsiębiorczości – zaproszenie

Prezentacja firm oraz ofert pracy z kraju i zagranicy, zaproszenia na szkolenia i kursy zawodowe, indywidualne konsultacje z doradcami zawodowymi – to tylko niektóre części programu targów, odbywających się 28 maja w Nowym Sączu.

Do udziału w Targach Edukacji, Pracy i Przedsiębiorczości zapraszają Zespół Zamiejscowy w Nowym Sączu – Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Nowym Sączu. Targi odbędą się 28 maja br. w godzinach od 10.00 do 13.00 w Instytucie Ekonomicznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu przy ul. Jagiellońskiej 61.

Do udziału w targach organizatorzy zapraszają zarówno osoby bezrobotne, poszukujące pracy, jak i absolwentów wchodzących na rynek pracy, studentów oraz młodzież uczącą się. Mile widziani są także pracodawcy, którzy chcą pozyskać nowych pracowników. Możliwe jest również złożenie przez pracodawcę ofert pracy, które zostaną umieszczone na tablicy informacyjnej podczas trwania targów.

W programie przewidziano prezentację firm i ofert pracy w kraju i za granicą, ofert szkoleniowych i kursów zawodowych. Będzie można skorzystać z indywidulnych konsultacji z doradcami zawodowymi w zakresie diagnozy zainteresowań i predyspozycji zawodowych oraz przygotowania dokumentów aplikacyjnych. Odbędzie się również spotkanie informacyjne „Praca w Unii Europejskiej – o czym warto wiedzieć przed wyjazdem i po powrocie”. Podczas targów będą również promowane oferty pracy przez urzędy pracy, spraw socjalnych i rodziny z terenu Słowacji.

Targi są niekomercyjne, udział w targach jest bezpłatny. Szczegółowy program wydarzenia na plakacie.

Pracodawcy mogą rezerwować stoisko wystawiennicze lub kontaktować się w sprawie przekazania ofert pracy do 25 maja 2015 r. pod numerem telefonu: 18 444-31-52 wew. 38 lub e-mailowo: mbp.nsacz@ohp.pl.

Danuta Binek

maj 2015 r.