XXVII edycja Targów Edukacyjnych w Poznaniu

Na zdjęciu osoba prowadząca wykład wraz z uczestnikami spotkania.

Zapraszamy na kolejną edycję Targów Edukacyjnych, które odbędą się 10–12 marca 2023 r. w Poznaniu. Przez trzy dni prezentowana będzie oferta szkół publicznych i niepublicznych na każdym poziomie nauczania, w tym uczelni wyższych oraz centrów edukacyjnych. Dla uczestników wydarzenia przygotowywane są liczne konkursy i wykłady, można również wziąć udział w akcji charytatywnej oraz obejrzeć występy artystyczne czy pokazy zawodowców. Nauczyciele i rodzice mogą skorzystać z szerokiej oferty warsztatów i kursów z obszaru edukacji szkolnej czy psychologii dziecka.

Za organizację Targów Edukacyjnych odpowiedzialny jest Departament Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu oraz Grupa MTP. W tym samym czasie odbędą się również Poznańskie Targi Książki. Wejście na oba wydarzenia jest bezpłatne.

Więcej informacji na stronie organizatora