XXXII Konferencja Szkoleniowa Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych RP – zapraszamy do udziału!

W dniach 23–24 września odbędzie się XXXII konferencja szkoleniowa dla doradców zawodowych „Razem można więcej – osieciowani w doradztwie”. Konferencja organizowana jest przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP i odbędzie się w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym przy ul. Thomasa Edisona 2 w Warszawie.

Wydarzenie zapowiada się merytorycznie i bardzo praktycznie. W programie zaplanowano prelekcje, warsztaty, dzielenie się dobrymi praktykami. Co istotne, w tym roku Organizatorzy podczas Konferencji chcą nie tylko zaprezentować nurtujące doradców zawodowych tematy, ale także pokazać miejsca, w których się dużo dzieje w obszarze doradztwa zawodowego. Stąd też podczas konferencji zaprezentują się m.in.: grupy doradcze z Sopotu, Gdyni, Poznania, Warszawy, Jaworzna, Wrocławia i Rybnika. Z kolei nowości i wypracowane materiały przedstawią IBE (chatbot kompetencyjny), Katalyst Education (PowerEd), Competence Game (gra HR).

Program konferencji, w tym zasady udziału zamieszczone są na stronie Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych RP.