Zapraszamy do obejrzenia retransmisji konferencji online „Kompetencje jutra. Lublin inspiruje przyszłość”

W dniu 26 października br. Urząd Miasta Lublin wraz z Sektorową Radą ds. Kompetencji Nowoczesnych Usług Biznesowych  był organizatorem konferencji online Kompetencje jutra. Lublin inspiruje przyszłość. Wydarzenie to skierowane było do szerokiego grona przedstawicieli oświaty, w tym organów prowadzących szkoły zawodowe, szkół średnich, uczelni wyższych oraz instytucji otoczenia biznesu, przedstawicieli przemysłu, a także pracowników poszukujących nowych kompetencji i ścieżek rozwoju zawodowego.  Podczas konferencji próbowano odpowiedzieć na następujące pytania:

• Jakie są aktualne trendy dotyczące funkcjonowania systemu edukacji, kształtowania kompetencji jego uczestników oraz przyszłości nauczania?
  • Jak ZSK (Zintegrowany System Kwalifikacji) może wspierać budowanie nowych kadr dla sektora nowoczesnych usług biznesowych?
  • Czy kwalifikacje rynkowe można implementować w szkołach i uczelniach, aby odpowiedzieć na potrzeby biznesu?
  • Jakie korzyści z kwalifikacji rynkowych mogą uzyskać pracodawcy?

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do obejrzenia retransmisji z powyższej konferencji. Niech będzie to doskonała okazja, aby dowiedzieć się czegoś nowego, zainspirować się, zdobyć motywację do działania czy po prostu miło spędzić czas.