Zaproszenie do pilotażu w projekcie

logo projektu składającego się z dwóch linii żółtej i niebieskiej

Instytut Badań Edukacji zaprasza do udziału w pilotażu w Międzynarodowym projekcie TRANSVAL-EU Skierowany jest do doradców zawodowych z całej Polski. Projekt dotyczy identyfikowania i dokumentowania kompetencji transwersalnych (in.: przekrojowych lub transferowalnych).

Poniżej zaproszenie od organizatorów:

Przeprowadź ze swoim klientem/kandydatem/uczniem szkoły ponadpodstawowej sesję polegającą na identyfikowaniu i dokumentowaniu kompetencji transwersalnych, przy użyciu naszych narzędzi:

1. Ramy Kompetencji Transwersalnych link 1 – RKT
  2. Metody Bilansu Kompetencji  link 2 – MBK
  3. Aplikacji “Moje Portfolio” link 3 – MP

Chcemy się dowiedzieć, na ile nasze narzędzia będą przydatne w Twojej pracy oraz czy poszerzają Twoją wiedzę i umiejętności doradcze związane z kompetencjami transwersalnymi. Akcja trwa do końca lutego 2023.

Otrzymasz: zaświadczenie udziału w pilotażu w międzynarodowym projekcie, zaświadczenie dla Twojego klienta, podziękowania dla Twojej instytucji.

Jesteś zainteresowana/zainteresowany? Zapisz się na spotkanie informacyjne:

• kiedy: 14.02.2023, godz. 14:00
  • gdzie: online – link wyślemy do zarejestrowanych uczestników
  • rejestracja

Kontakt: Barbara Fijałkowska b.fijalkowska@ibe.edu.pl, +48 793-393-620