Zaproszenie: konferencja „W kierunku dobrej szkoły”

W dniach 13-14 kwietnia 2015 r. w Toruniu odbędzie się konferencja pt. „W kierunku dobrej szkoły”. Mogą w niej wziąć udział m.in. dyrektorzy szkół, nauczyciele, nadzór pedagogiczny oraz przedstawiciele samorządów lokalnych.

Organizatorem konferencji jest Ośrodek Rozwoju Edukacji we współpracy z Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu. W programie dwudniowej imprezy zaplanowano m.in. wystąpienia dotyczące rozwiązywania problemów agresji i przemocy w szkołach. Będą też sesje tematyczne dotyczące wykorzystywania analiz jakościowych sprawdzianów do doskonalenia organizacji pracy, a także monitorowania realizacji podstaw programowych w szkołach gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Program konferencji dostępny jest tutaj.

Zgłoszenia należy przesyłać do 9 kwietnia. Formularz znajduje się na stronie ORE.

Krzysztof Sławski

kwiecień 2015 r.